File Hash (3.2.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Text
ast: Testu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Configure
ast: Configurar

en: Options
ast: Opciones

en: Not enabled
ast: Ensin activar
