File Hash (3.2.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...

en: Not enabled
bn: অকার্যকর
