File Hash (3.2.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Text
mn: Текст

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд
