File Hash (3.2.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Off
mr: बंद
