File Hash (3.2.2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Text
oc: Tèxte

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Configure
oc: Configurar

en: Options
oc: Opcions

en: Off
oc: Desactivat

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Not enabled
oc: Pas activat

en: Generate
oc: Generar

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: exposed
oc: expausat
