File Hash (3.2.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus
