File Hash (3.2.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Size
uk: Розмір

en: Clean up
uk: Очистка

en: Text
uk: Текст

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Options
uk: Опції

en: Off
uk: Вимкнено

en: Strict
uk: Строго

en: Ok
uk: Гаразд

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Generate
uk: Згенерувати

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: exposed
uk: розкритий

en: Replace the file name by its description when available
uk: Замінити назву файла його опиом за наявності
