File Hash (3.2.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Text
ur: متن

en: Configure
ur: ترتیب

en: Not enabled
ur: غیر فعال

en: MIME type
ur: MIME کی قسم
