File Hash (3.2.3) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Cancel
ms: Batal

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Size
ms: Saiz

en: Clean up
ms: Kemaskan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Attachment
ms: Lampiran

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Options
ms: Opsyen

en: Off
ms: Tutup

en: Please wait...
ms: Sila tunggu...

en: Not enabled
ms: Tidak dibolehkan

en: MIME type
ms: Jenis MIME
