File Hash (3.2.3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Size
ro: Mărime

en: Clean up
ro: Curăţare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Attachment
ro: Anexă

en: Configure
ro: Configurează

en: Options
ro: Opțiuni

en: Off
ro: Oprit

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Generate
ro: Generează

en: MIME type
ro: Tip MIME

en: exposed
ro: expus

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
