File list formatter (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Fields
nl: Velden

en: List type
nl: Lijsttype

en: About
nl: Over

en: CSS Class
nl: CSS-klasse
