File list formatter (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: List
uk: Список

en: Fields
uk: Поля

en: List type
uk: Тип списку

en: About
uk: Про модуль

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Unordered HTML list (ul)
uk: Маркований список HTML (ul)

en: Ordered HTML list (ol)
uk: Нумерований список HTML (ol)

en: List classes
uk: Класи списку

en: A CSS class to use in the markup for the field list.
uk: Клас CSS, що використовується в розмітці для списку полів.

en: Unordered HTML list
uk: Маркований список HTML

en: Ordered HTML list
uk: Нумерований список HTML
