File Log (2.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: About
kn: ಕುರಿತು
