File Log (2.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Date
nl: Datum

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Variable
nl: Variabele

en: Schedule
nl: Inplannen

en: User
nl: Gebruiker

en: Never
nl: Nooit

en: Location
nl: Locatie

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Channel
nl: Kanaal

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Level
nl: Niveau

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Channels
nl: Kanalen

en: About
nl: Over

en: Log messages
nl: Log berichten

en: Message format
nl: Berichtformaat
