File Log (2.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Date
bg: Дата

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Variable
bg: Променлив

en: User
bg: Потребител

en: Never
bg: Никога

en: Location
bg: Местоположение

en: Referrer
bg: URL референт
