File Log (2.0.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Logging
ja: ログ記録

en: Date
ja: 日付

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Variable
ja: 変数

en: Schedule
ja: スケジュール

en: User
ja: ユーザー

en: Never
ja: なし

en: Location
ja: 場所

en: Referrer
ja: リファラ

en: Channel
ja: チャンネル

en: Level
ja: レベル

en: Threshold
ja: しきい値

en: Channels
ja: チャンネル

en: Context
ja: コンテキスト

en: About
ja: アバウト

en: Log messages
ja: ログメッセージ
