File Log (2.1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Date
sl: Datum

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: User
sl: Uporabnik

en: Never
sl: Nikoli

en: Location
sl: Mesto

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu
