File Log (2.1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Date
sq: Data

en: User
sq: Përdoruesi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Location
sq: Vendodhja

en: Referrer
sq: Referues

en: Context
sq: Konteksti

en: About
sq: Informacione
