File Log (2.1.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Logging
fi: Lokit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: User
fi: Käyttäjä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Location
fi: Sijainti

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Rotation
fi: Kierto

en: Level
fi: Taso

en: Context
fi: Konteksti

en: About
fi: Tietoja

en: Log messages
fi: Kirjaa viestit lokiin

en: Message format
fi: Viestin muoto
