File Log (2.1.1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Date
it: Data

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Variable
it: Variabile

en: Schedule
it: Pianifica

en: User
it: Utente

en: Never
it: Mai

en: Location
it: Posizione

en: Channel
it: Canale

en: Level
it: Livello

en: Threshold
it: Soglia

en: Channels
it: Canali

en: Context
it: Contesto

en: About
it: Informazioni

en: Log messages
it: Messaggi di log
