File Log (2.1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Date
oc: Data

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Variable
oc: Variabla

en: Schedule
oc: Planning

en: User
oc: Utilizaire

en: Never
oc: Pas jamai

en: Location
oc: Emplaçament

en: Referrer
oc: Referent

en: Level
oc: Nivèl

en: Context
oc: Contèxte

en: About
oc: A prepaus
