File Log (2.1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: Date
te: తేదీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: User
te: వాడుకరి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Context
te: సందర్భం

en: About
te: గురించి
