File Log (2.1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: User
hy: Օգտագործող

en: Never
hy: Երբեք

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
