File Log (2.1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Date
jv: Tanggal

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Variable
jv: Variabel

en: User
jv: Panganggo

en: Never
jv: Ora tahu

en: Location
jv: Lokasi

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Context
jv: Konték

en: About
jv: Ngenani
