File Log (2.1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Location
mn: Байрлал

en: Referrer
mn: Хандагч
