File Log (2.1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Logging
pl: Logowanie

en: Date
pl: Data

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Variable
pl: Zmienna

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: User
pl: Użytkownik

en: Never
pl: Nigdy

en: Location
pl: Położenie

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Channel
pl: Kanał

en: Level
pl: Poziom

en: Threshold
pl: Próg

en: Channels
pl: Kanały

en: Context
pl: Kontekst

en: About
pl: O stronie

en: Log messages
pl: Loguj wiadomości
