File Log (2.1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Logging
ro: Logare

en: Date
ro: Data

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Variable
ro: Variabilă

en: User
ro: Utilizator

en: Never
ro: Niciodată

en: Location
ro: Locaţia

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Threshold
ro: Prag

en: About
ro: Despre
