File Log (3.0.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Logging
ca: Registre

en: Date
ca: Data

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Schedule
ca: Planificar

en: User
ca: Usuari

en: Never
ca: Mai

en: Location
ca: Localització

en: Referrer
ca: Referència

en: Threshold
ca: Llindar

en: About
ca: Detalls
