File Log (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: User
ast: Usuariu

en: Never
ast: Nunca

en: Location
ast: Llugar

en: Referrer
ast: Esin referencies
