File Log (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija
