File Log (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: User
el: Χρήστης

en: Never
el: Ποτέ

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Threshold
el: Όριο

en: Context
el: Πλαίσιο

en: About
el: Περί
