File Log (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Variable
km: អថេរ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Never
km: កុំ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Context
km: បរិបទ

en: About
km: អំពី
