File Log (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Location
ku: شوێن

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: About
ku: دەربارە
