File Log (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Variable
ta: மாறி

en: User
ta: பயனர்

en: Never
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்

en: Context
ta: சூழல்

en: About
ta: பற்றி
