File Log (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Location
ug: ئورنى

en: About
ug: ھەققىدە
