File Log (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Logging
et: Logimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Variable
et: Muutuja

en: Schedule
et: Ajasta

en: User
et: Kasutaja

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Location
et: Asukoht

en: Referrer
et: Viitaja

en: Level
et: Tase

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Context
et: Kontekst

en: About
et: Programmist
