File Log (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Logging
gl: Rexistro

en: Date
gl: Data

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Variable
gl: Variábel

en: Schedule
gl: Programación

en: User
gl: Usuario/a

en: Never
gl: Nunca

en: Location
gl: Localización

en: Referrer
gl: Referente

en: Threshold
gl: Umbral

en: Context
gl: Contexto

en: About
gl: Información
