File Log (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Date
he: תאריך

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Variable
he: משתנה

en: Schedule
he: תיזמון

en: User
he: משתמש

en: Never
he: לעולם

en: Location
he: מיקום

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Threshold
he: סף

en: Context
he: הקשר

en: About
he: אודות

en: Message format
he: תבנית הודעה
