File Log (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Date
is: Dagsetning

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Variable
is: Breyta

en: User
is: Notandi

en: Never
is: Aldrei

en: Location
is: Staðsetning

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Context
is: Samhengi

en: About
is: Um
