File Log (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Location
ne: स्थान
