File Log (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
