File Log (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
