File Log (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Variable
sk: Premenná

en: Schedule
sk: Plán

en: User
sk: Používateľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Context
sk: Kontext

en: About
sk: Informácie o
