File Log (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Variable
eo: Variablo

en: User
eo: Uzanto

en: Never
eo: Neniam

en: Location
eo: Loko

en: Referrer
eo: Referantoj
