File Log (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Date
lt: Data

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Variable
lt: Kintamasis

en: User
lt: Narys

en: Never
lt: Niekada

en: Location
lt: Vieta

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Context
lt: Kontekstas

en: About
lt: Apie

en: Log messages
lt: Log žinutės
