File Log (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Logging
pt: Autenticando

en: Date
pt: Data

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Variable
pt: Variável

en: Schedule
pt: Agendar

en: User
pt: Usuário

en: Never
pt: Nunca

en: Location
pt: Localização

en: Referrer
pt: Referência

en: Rotation
pt: Rotação

en: Level
pt: Nível

en: Threshold
pt: Limite

en: Context
pt: Contexto

en: About
pt: Sobre

en: Log messages
pt: Mensagens de log
