File Log (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Logging
ru: Журналирование

en: Date
ru: Дата

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Variable
ru: Переменная

en: Schedule
ru: Расписание

en: User
ru: Пользователь

en: Never
ru: Никогда

en: Location
ru: Место

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Rotation
ru: Вращение

en: Level
ru: Уровень

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Context
ru: Контекст

en: About
ru: Информация

en: Log messages
ru: Сообщения в журнал
