File Log (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Never
th: ไม่เคย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: Context
th: บริบท

en: About
th: เกี่ยวกับ
