File Log (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Date
tr: Tarih

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Variable
tr: Değişken

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: User
tr: Kullanıcı

en: Never
tr: Asla

en: Location
tr: Konum

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Level
tr: Seviye

en: Threshold
tr: Eşik

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: About
tr: Hakkında
