FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Settings
hr: Postavke

en: N/A
hr: N/D

en: Media
hr: Mediji

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Crop
hr: Odreži

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
